Vánoce

santa-2013-logo-w50h50Zdravím,

Rok s rokem se sešel a už tu máme další Vánoce a svátky s tím spjaté, tento rok nebyl zrovna živý pokud se bavíme o hře Mu Online, každopádně to zachraňuje konec roku ( posledních pár měsíců ), kdy se na povrch dostali informace hned o několika nadějných projektech. Věříme že bude z čeho vybírat, jelikož každý server disponuje vlastním nastavením a průběhem hry a 100 lidí 100 chutí a věřím že si každý najde to „svoje“. Zde je výpis nových projektů, které Nás čekají ( Klikněte na název serveru pro Přesměrování na jejich web / FB ). Samozřejmě nechybí info “ Pokud bude“.

  MULegendHard server

MULegend: Jedná se o zbrusu nový projekt, který chce zaujmout Hard nastavením a také se chce přiblížit legendě EsaMU, podaří se to? Více informací najdete na FB stránkách. Přejeme hodně zdaru.

PhoenixMUFun server

Ofic info:  

Od zítra (pondělí 14. 12.) od 20:00 bude zveřejněn web pro veřejnost – adresa phoenixmu.cz vás již tedy nebude nadále přesměrovávat automaticky na forum. Tímto krokem dojde na tzv. před-registrace, kdy už se budete moci registrovat na náš server, dále se tímto zpřístupní už i invite system, kdy budete moci pozvat hráče na náš server a vzájemně se tak těšit z odměn, které na vás čekají za aktivní expení! O týden později, tedy v Pondělí 21. 12. od 20:00 bude uvolněn klient ke stažení a vy už tak budete moci začít hrát! Server se bude nacházet ve fázi veřejného testování do Neděle 3. 1. 2016, kdy proběhne okolo odpoledne (přibližně v 16:00) Wipe a server bude uveden do ostrého provozu. Při wipu se vyresetují pouze nastavení všech postav (levely, resety, inventář, truhla, …). O věci jako WCoin nebude nikdo připraven. Dle účasti v testovací fázi bude odměněno vybrané určité množství nejaktivnější hráčů z hlediska provedených resetů a zpětné vazby na nastavení serveru. Tito hráči budou odměněni WCoinC.
ExellentMUGMO server

 

Info bude dodáno.

 

PWRDMUHard server

Ofic info: 

verzia: Season 8 Episode 3 expRate: 100x (ešte uvažujeme o inom čísle) dropRate: 45 reset system: 300, 310, 320, ….. 400 cena za res: 10mil max res: 100 max grand res: 5 maximálne staty dokopy: 165 000 bodov Nastavenia konkrétnych vecí: fleky ✔ dropy ✔ sila monsters ✔ items ✔ events ✔ boss and golden ✔ Ešte chýba: VIP system ✘ PVP a PVE balance ✘ Naše nastavenia servera: Cashshop zrušený AgiBug bohužiaľ neriešiteľný Castle Deep event zrušený Moose Merchant zrušený Server bude niečo medzi normal a hard ale viac hard Emotikona smile Všetko pochopíte, až keď začnete hrať. Veľmi vzácny v hre bude chaos a platidlom budú Jewel of Creations. Čo sa týka cien za excelovanie, tie vám dáme k dispozícii včas. Predpokladaný štart servera bude do mesiaca. Ak všetko pôjde ako má možno oveľa skôr, nechceme však sľubovať.

Tímto zároveň přejeme nechť se serverům daří a splní i hráčům jejich očekávání. Samozřejmě přes Vánoce to moc nepřehánějte jak s Mu Online tak i jinými věcmi, nechceme vidět sněhuláky se válet po ulici, nebo lidi, kteří vidí víc vánočních stromečků než ve skutečnosti je. Proto využijte svátky na plno s rodinou a podobně 🙂


Dále byli upraveny některé věci co se týče vzhledu na webu.

Byl přidán nový návod na Vánoční Event.
Santa VillageVánoční event

christmas-tree-animated-gif-28


Náš Tým přeje hráčům i serverům, příjemné prožití Vánočních svátků.

S pozdravem,

MuOnlineCzech Tým.

7580cookie-checkVánoce

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *