O nás

Krátké shrnutí

Projekt MUOnlineCZech byl založen 20.října.2015, vzhledem k tomu že CZ/SK scéna neměla žádný komunitní web a hráčům, kolemjdoucím, tím pádem chyběli informace o hře či našich herních serverech. Tento portál slouží jako místo, kde hráči najdou nejrůznější informace o hře, novinky, návody a hlavně aktivní herní servery.

V dnešní době je zde pořád dost serverů, které stojí za zmínku, samozřejmě potřebují podporu právě ze strany hráčů. Pokud chceme server, který se nevypne po pár měsících je zapotřebí, aby server měl svojí základnu hráčů, právě komunita je základ každé online hry. Ať si každý říká co chce MU Online není jen o nastavení serveru, ale také o dalších aspektech, ať už se jedná i o komunikaci serveru, silné zázemí, donate atd…

Samozřejmě budeme rádi za každý nový server a taky na budoucí případnou komunikaci s námi, jakožto s projektem, který poskytuje informace širší veřejnosti. Dejte o sobě vědět!

Doufáme že tento komunitní portál pomůže hráčům najít „jejich“ server, případně nováčkům, kteří o tuto Hru či web „zavadili“ po prvé, najít chuť si jí zahrát taky.

Dále je nutné říci, že náš projekt se snaží být objektivní vůči serverům, což znamená v rámci propagací serverů hlavně podávání relevantních informací v přiměřené míře tak, aby nedocházelo například k vyšší podpoře jednoho oného projektu, respektive jeho upřednostnění, před ostatními projekty. Bohužel nejde to pokaždé, jelikož každý server má jiné pravidla a pokud redakce našeho portálu není na serveru vítaná tak ho nemůžeme ani podpořit, nebo o něm podávat relevantní informace, jelikož by došlo k disharmonii mezi naší a druhou stranou. To samé se týká taky serverů, které nedokážou navázat solidní a včasnou komunikaci.

Podpora serverů

Zakládáte nový projekt a chcete dát vědět ostatním hráčům? Tak neotálejte a napište nám! Samozřejmě každý článek námi psaný, musí také obsahovat dostatečné informace a jen v krátkosti, které požadujeme.

 • #1 Název herního serveru.
 • #2 Funkční webové stránky, fórum, facebook.
 • #3 Webové doména musí být charakteru, tzv: 1.řádu / https. Pouze v případě špatně zabezpečených stránek, pochybných.
 • 4# Informace o a nastavení serveru:
  • Sezóna, včetně epizody.
  • Exp rate.
  • Maximální počet resetů, statů atd.
  • Maximální level ( pouze od S3 ).
  • Zda-li je povolen/zakázán OffAttack, multiaccount, kemp.
  • Donate systém, případně rozveďte.
  • Volitelné: Vize serveru.

Spolupráce s námi, pro servery

Vzhledem k tomu že zde máme i dost užitečných návodů, byla by škoda je nevyužít. Stejně tak chápeme že hodně serverů nechce připnout odkaz na náš web, kvůli možné konkurenci ze strany jiných serverů, proto nabízíme možnost používat naše návody, bez uvedení autora.

Stačí nám pouze napsat a domluvit se, samozřejmě hodně návodů je sepsáno individuálně a nejedná se pouze o ctrl+c z jiných guia webů, některé návody nejsou 100% detailní, chceme aby hráči základy rychle pochopili. Takže nám nedělá radost, když se někteří ani nezeptají a prezentují je za svoje.

Spolupráce s: ErebosMU

Podpora pro ostatní

Pokud se Vám náš web líbí není nic jednoduššího, než říci ostatním že existujeme, že MU Online hra stále žije ;). Potěší nás také sdílení.

Samozřejmě nabízíme i výměnu ikonek, stačí napsat na: redakce@muonlineczech.4fan.cz , Předmět: Výměna ikonky.

Naše ikonka:

<a target=“_blank“ title=“MU Online Czech FanPage“ href=“http://muonlineczech.4fan.cz„><img src=“http://muonlineczech.4fan.cz/mufanlogo.gif“ alt=“MU Online Czech FanPage“ /></a>

Je potřeba změnit uvozovky za klasické, WP je špatně vykresluje a nahrazuje.