O nás

Krátké shrnutí

Projekt MUOnlineCZech byl založen 20.října.2015, vzhledem k tomu že momentální CZ/SK scéna nemá žádný komunitní web ( jeden neaktivní ) a hráčům, kolemjdoucím chybí informace o hře a serverech, kde by si mohli společně zahrát tak jsme se rozhodli založit tento portál či projekt, jedná se o jednoduchou stránku, ale pro potřeby komunity dostačující.

V dnešní době je zde pořád dost projektů, které stojí za zmíňku samozřejmě potřebují podporu ze strany hráčů, pokud se bavíme o tom že chceme server, který se nevypne po 2 měsících. Ať si každý říká co chce MU Online není jen o nastavení serveru, ale i komunitě a při 20-30 Online hráčích není divu že Administrátoři těchto serverů to nakonec vzdají a server ukončí.

Samozřejmě budeme rádi za každý nový server a taky jejich případnou komunikaci s námi.

Doufáme že tento web pomůže hráčům najít “jejich” server, případně nováčkům, kteří o tuto Hru či web “zavadili” po prvé, najít chuť si jí zahrát taky. 

Tento projekt se snaží být objektivní vůči serverům což znamená propagovat servery či podávat relevantní informace v přiměřené míře tak, aby nedocházelo například k vyšší podpoře jednoho projektu, respektive jeho upřednostnění před ostatními projekty. Bohužel nejde to pokaždé jelikož každý server má jiné pravidla a pokud redakce našeho portálu není na serverů vítaná tak ho nemůžeme ani podpořit, nebo o něm podávat relevantní informace, jelikož by došlo k disharmonii mezi naší a druhou stranou.

Podpora

Pokud se Vám náš web líbí není nic jednoduššího než říci ostatním že existujeme, že MU Online hra stále žije ;). Potěší nás také sdílení.

Samozřejmě nabízíme i výměnu ikonek, stačí napsat na: witcheur1338@gmail.com , Předmět: Výměna ikonky.

Naše ikonka:

<a target=”_blank” title=”MU Online Czech FanPage” href=”http://muonlineczech.4fan.cz“><img src=”http://muonlineczech.4fan.cz/mufanlogo.gif” alt=”MU Online Czech FanPage” /></a>

Je potřeba změnit uvozovky za klasické, WP je špatně vykresluje a nahrazuje.