Nábor do redakce

Stále probíhá nábor do Redakce na našem portálu www.muonlineczech.4fan.cz, který se věnuje primárně hře MU Online a později bychom se chtěli také věnovat i dalším “MU” hrám, jako například nadcházejícímu sequelu MU Legend a jiným.
muonline-render-mu-online-422374

Pozice redaktora obnáší vypisování novinek ze světa MU a hlavně z naší cz/sk scény, různé návody a v případě že budete objektivní tak i “první dojmy / recenze” našich serverů, případně i zahraničních serverů pro srovnání. Požadavky žádné nevyžadujeme, samozřejmě základní znalost MU her a také znalost českého / slovenského jazyka, aby byl psaný text dobře čitelný pro návštěvníky.

V případě zájmu stačí vyplnit dotazník a my se Vám ozveme.

Formulář:  http://goo.gl/forms/bizgcSvidjFsx0Ws1

 

3 Comments

  1. Již dvě přihlášky a v obou případech byl zájem o pozici XX ve hře. Není nad citovat sám sebe:

    “Pozice redaktora se věnuje vypisování novinek z MU světa, vypisování článků, návodů a také reportů (první dojmy) z herních serverů a další…”

  2. Ovhell

    nojo 😀 jenže na to se ti každý…však víš co 😀 každý by chtěl být hned GM, nebo aspoň hunter…což samozřejmě nemůže být každý 🙂 ale jako nedivím se ti, že se ti nikdo nehlásí na pozici pisálka 😀 toto si má admin dělat sám 🙂 chtěl bych vidět někoho, kdo si vezme takovou podřadnou pozici na starost 😀 kor zadarmo 😀

  3. Chápu že si někteří pletou herní server a fanpage mezi kterýma je rozdíl. Jinak to že je více redaktorů na fanpage či jiném blogu je naprosto normální. A to že chtějí nováčci post GM apod.. je smutné, spíš to že je někdo vezme jak to pak vypadá :p

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *