Jak začít hrát

1. Registrace

2. Stažení klienta

3. Spuštění klienta

U nás na hlavní stránce najdete odkaz, kde je přehled všech aktivních cz/sk serverů, kde si můžete společně s přáteli zahrát. Nyní si stačí vybrat jeden z daných serverů, u nás zjistíte například kolik má daný server exp rate “rychlost průběhu hry” a nebo jakou má sezónu, ale doporučujeme navštívit přímo web herního serveru, kde se dozvíte více.

Posléze jak jsi vyberete Váš herní server na kterém by jste si chtěli zahrát, tak se zaregistrujte přímo na daném serveru, kde si vytvoříte váš herní účet.

Přehled herních serverů!

Server jste si již zvolili v předchozím kroku a jste již registrováni, tak Vám chybí jediné a to stažení herního klienta, ten stáhnete na stránkách daného serveru nejčastěji v sekcích “download / ke stažení”.

Nezapomeňte si také stáhnout potřebné patche a podívat se na požadavky samotné hry, právě různé sezóny, mají občas rozdílné nároky.

Nyní máte již staženého herního klienta serveru a jste registrováni, nyní si nastavte potřebné náležitosti v samotném klientovi. Můžete si třeba nastavit vaše přihlašovací údaje ve formě loginu, rozlišení, zvuk a jiné..

V mnoha případech je nutné vypnout Váš Antivirus, případně složku s klientem “hrou” dát do výjimek, ale nebojte se nejedná se o virus, nýbrž o špatně napsaný a potvrzený kód ze strany serveru.

I v rámci našeho portálu budeme rádi, když si najdete váš server, nezapomeňte že daný server můžete také u nás patřičně ohodnotit!

Není nic jednoduššího, pokud nepočítáme hry přes webový prohlížeč. Občas se ale vyskytnout problémy, ale věříme že na daném serveru vám administrativa pomůže problém vyřešit.

 


Více o hře MU Online se můžete dozvědět v sekci O hře, případně jestli máte dotaz, nebo se jen chcete pobavit stačí využít naše diskuzní fórum.

Problém se spuštěním hry? Zde najdete pár tipů!

 

 

Užijte si hru!