DaeMU hlásí návrat

Téměř rok byl server ve fázi rozpadu, úpadku a mnozí, včetně nás měli server za mrtví, ovšem nyní je tu menší naděje v podobě návratu padlého krále.


DaeMU na naší scéně figuruje od nepaměti a stále lze brát server jako jistotu na naší scéně, ovšem téměř rok server stagnoval, upadl do propasti nikoho, z té se nyní snaží server dostat, podaří se to?

Nyní je čas se radovat, ale ne tak docela..
Už předtím jsme četli dlouhé slohové práce jak se server vrátí a posléze nastartují server nový formou wipu, ovšem i to vyšumělo a dokonce dnes není k vidění ani starší článek.
Je tedy velmi těžké říci, zda-li se máme radovat a čekat server s otevřenou náručí, ba naopak být nadále skeptický a velmi opatrný. Přeci jenom realita může vypadat zcela odlišně, nejednou server ukázat prázdné slova a činy.

Pokud se budeme chytat vyloženě za slovíčka, bylo na oficiálních stránkách řečeno, že nepříznivá doba nahrála tomuto návratu. Z naší strany se nabízí otázka, co bude až Covid-19 odezní?
Nemáme žádné jistoty, prakticky tohle může být výstřel s pohodlí domova „bo nuda“.
Podaří se tedy serveru uzdravit po klinické smrti a obnovit spojení s komunitou a přinášet opět herní zážitky?

Přejeme jim to, ale důvěra je křehká věc, která se buduje dlouho a také ji lze velmi rychle ztratit. To každopádně uvidíme již dnes v 20:00, kdy se server znovu spustí ( jedná se o orientační čas ).

Návrat DaeMU také přinese pár avízovaných novinek.. větší exp rate a údajně vylepšená atraktivita eventů aj. V tomhle ohledu se dá říct jediné „no tak určitě“. 🙂

Dále je údajně také rozpracovaný plán pro restart serveru, aneb kompletní wipe, což je vskutku atraktivní zpráva, která by mohla přilákat spousta hráčů.
Jenže tento restart serveru měl být již dávno a dokonce byl také rozpracovaný a ohlášen hráčům, kteří následně marně server vyhlíželi.
Inu opět můžeme doufat že to nedopadne stejně jako minule.

Pokud se vše podaří dle biblických plánů, skoro až satanistických, tak eventuálně by se DaeMU mohlo vrátit opět na vrchol!
Tedy doufáme že nás nečeká pouze regulární wipe, nýbrž přerod v něco nového, vyspělejšího a tím není myšlena farma na zlaté.

Když totiž vezmeme v potaz konkurenci ve formě AsgardMU, ta si sice našla svojí herní základnu, ale nenašla tolik českých hráčů a navíc, kdo z nich tu hru skutečně hraje.
Dobře opět budeme lehce kritizovat.. ne server, ale spíš novou dobu, vychytávky.

Stačí jednoduchá otázka: Kolik online hráčů skutečně hraje na daném serveru?
Ne nechceme znát odpověď, všichni se budou prezentovat jako aktivní, dokud nevkročíte na jejich písek, země nikoho. DaeMU na druhou stranu se vždycky snažilo udržovat interakci ve hře a to je to, co drželo server pohromadě.. nastavení to určitě nebylo, to bylo vždy průměrné.

Můj osobní pocit je takový, že bych rád třeba i naposled viděl bitvu mezi servery – DaeMU vs AsgardMU, vyhrálo by solidní nastavení s AFK modelem hry a nebo naopak průměrné nastavení s aktivní komunitou?

Takže nechť probíhají přípravy na boj, boj o srdce hráčů a když už nic, skončete na výsluní a ne žalostně na ulici lorencie, kde na Vás zapomenou.

Aktualizace
  27.3.2020: 21:30 a stále není server zapnutý, leč byl oficiálně oznámen čas kolem 20:00.
  28.3.2020: 9:45 ráno a stále server je ve fázi spánku, novinka na webu byla upravena na spuštění dnes v 14:00.
  28.3.2020: Server opět změnil čas spuštění, tentokrát na 16:00.
  28.3.2020: Máme 16:30 a nic se „opět“ neděje, to je ta změna na kterou jsme čekali.
  29.3.2020: 18:30 byl spuštěn server, to tedy trvalo.

Věříte ve spásu DaeMU?

Nahrávání ... Nahrávání ...
67290cookie-checkDaeMU hlásí návrat

Sdílej

4 Comments

  1. Bimbo

    Je to trapné, ani se neomluví hráčům, kterým odstavili server. Z ničeho nic se probudí a začnou něco dělat to je super, ale co nějakej charakter a omluva?

  2. Bohužel s přístupem administrativy nic neděláte, jedině přejít ke konkurenci, ale když vám nevyhovuje nastavení, tak je to těžké. Lidi musí zatnout zuby, to samé v práci, občas „idioty“ musíte přetrpět, nebo se vydat jinam. 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *