Malé info servery

Zdravím,

Přináším nové info co se týče aktuálností serverů. V posledních týdnech se toho událo hodně, každopádně ne pro každého, proto mi dovolte malé info, upoutávku možná. Hráči určitě shánění pokud možno co nejstabilnější server s nejlepším zázemím tak se podíváme co se hnulo uvnitř světa Mu Online.

A tady je máme v plné kráse!

Nové MU Online servery

ExellentMUGMO server
  • Server po pár dnech nefunkčnosti, respektive problémy ze sponzorem konečně dal info a server poběží nadále na výkonném hw, premium filesech a nabídne GMO styl hry, tzv velmi nízký rate podle Global MU Online.
PhoenixMUFun server
  • Do přehledu serverů byl přidán tento nový server, jak jste se již mohli dočíst v Shoutboxu, bude se jednat o s8 high rate server. Momentálně shání kvalitní testery, což je základ server, hru řádně otestovat. Uvidíme jak to bude vypadat ve finále.
Revenge of DaemonsFun server
  • Vzhledem k tomu že server se neustále setkává s problémy a nyní možná už měsíc nejede jak hra, ani web. Web měl být před týdnem nahozen a nestalo se tak. Dočasně dokud server nezačne být aktuální pro hráče a plně funkční, odebírám odkaz ze serverů.

Pokuď budete mít někdo námět na zlepšení webu či obsahu, nebo třeba by jste chtěli propagovat novinky i zde stačí napsat. Taktéž je možnost se stát moderátorem a podílet se na doplňování obsahu na webu, po případě novinky ze světa MU Online.

S pozdravem,

MuOnlineCzech Tým.

6350cookie-checkMalé info servery

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *