Veselé Vánoce, aneb co hrát přes svátky

Již necelý týden nás dělí od Štědrého večera a svátků klidu v čele s dárkonošem!


Jako každý rok přejeme nechť si svátky užijete v pohodě a dobré náladě a věnujete se rodinám místo vykonávání náročné profese v podobě MU Online, resety počkají.

I. Štědrý večer nastal
U štědrovečerní večeře můžete konečně zhřešit a najíst se do obřích rozměrů – kapříkům dopřejte koledu pro lepší chuť. U stromečku dodržujte pravidlo otevřeného ohně, přeci jen kdo by tu vůni jehličí nemiloval a sousedi od vedle budou také nadšení. 😉

II. Nový rok – další rok
O pár dnů později slavíme nový rok a vždy říkáme že bude lepší než ten předešlý a mnozí mají také ve zvyku si dávat předsevzetí.. po pár litrech více procentních tekutin se naslibuje cokoliv, tak užívejte a ať je rok 2020 pro Vás úspěšnější.

III. Co tedy ve volné herní chvíli?
Co tedy ale o svátcích budete dělat, určitě celý den nebudete sedět s drahou polovičkou, která chce popíjet vaječný likér a chraň toho, kdo chce jenom ochutnat.

MU Online je bohužel trošku nešťastná volba, většinou hodíte moderního AFK bota a jdete zase o dům vedle, ale pokud už to musí být opravdu právě MU..
Momentálně ten výběr je velmi malý a záleží na vašich preferencích.

AsgardMU sice docílil další mety 550 online hráčů, ale nejedná se o čistě cz/sk server, to samé platí i v případě nadcházející AnthariaMU.
Z hlediska „hraní“ je to takové ošemetné, servery nabízející Offlevely a dokonce i zdarma, natrefit na živou duši kor o svátcích bude problém.

Na druhé straně kontruje ReverseMU, který nemá povolený kemp, starší sezóna, fun expy, žádný helper a je pouze pro cz/sk hráče.. zní to sice dobře jen ten obal „oči do duše?“ vypadá jak s muzea starého umění. Hráčů mají taky málo, takže co tedy nabídnout?

Asgarďáci mají offlevel takže to tam můžete v klidu zakempit a třeba zkusit i jiný server, pokud se vám nebude líbit opět hodíte offlevel, samozřejmě myslete na mantinely vašeho železa. Můžete to zajíst třeba titánem dnešního roku či jedním z adeptů – troška odpočinku od MU se hodí.

https://thegameawards.com/nominees/game-of-the-year.

 

66130cookie-checkVeselé Vánoce, aneb co hrát přes svátky

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *