Spuštění webu Mu Online CZ/SK

Zdravím,

Jak jste si mohli všimnou dnešním dnem byl spuštěn

Nový MU Online web

Nový web, který se bude věnovat hře MU Online v rámci CZ/SK na způsob komunitního webu, chcete-li Fanpage. Tento web byl založen na základě chybějícího aktuálního komunitního webu, starší web mu.xf je neaktuální, právě před spuštěním tohodle webu jsem se pokoušel kontaktovat hlavního správce mu.xf, ale odezva z jeho strany nebyla, takže jsem se rozhodl založit vlastní web , který bude poskytovat nejnovější informace o hře MU Online, respektive o její CZ/SK scéně.

Dále tu najdete různé návody právě do hry MU Online ( dále už MU ). Samozřejmostí je přehled aktuálních serverů, či budoucích, není problém pro servery, pokuď-li budou chtít tak například si vyměnit bannery a spolupracovat. Kor v dnešní době, kdy jsou na dohled nové projekty, server je potřeba, aby komunita o nich věděla a mohla zkusit třeba jiný server, který jim bude víc vyhovovat.

V dnešní době nám chybí kvalitní Hard a GMO servery, doufám že se jich brzo dočkáme.

Web je momentálně v začáteční verzi, takže se postupně budou doplňovat návody, technické úpravy webu, překlad šablony apod. Pokud někdo budete mít námět na zlepšení webu, připomínky, stačí se ozvat někomu z Redakce. Takže doufám že pro naše účely bude web dostačující a třeba trošku oživíme scénu Mu Online na CZ/SK scéně.                   7938311v

Přeji příjemnou hru,

S pozdravem,

MuOnlineCzech Tým.

1050cookie-checkSpuštění webu Mu Online CZ/SK

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *