Jak se mají naše servery #4

Již 3 měsíce od poslední bleskovky a přesto se toho moc neudálo na našich serverech, tak se jím trochu podíváme „zub“, ale posuďte sami.

DaeMU Classic: Do hry během 3 měsíců byli přidány předměty podporující sockety, slevové akce a další výhodné akce. Zkrátka nic zásadního, ale možná za to může právě příprava staronového projektu Vintage o kterém jsme se již zmiňovali a ke kterému rovnou přejdeme.

Více informací o serveru najdete zde: http://www.daemu.cz/

DaeMU Vintage: Veřejná perioda nadále pokračuje, ovšem pomaleji, než by většina hráčů očekávala, hlavním problémem bylo herní jádro serveru. Je docela škoda že server s největší základnou hráčů a pravděpodobně i dobře finančně zajištěný, si třeba nemohl pronajmout Licenci na filesy. Jsou tu i jiní provideři, kteří mají právě tyto staré Vintage sezóny :). Server by chtěl mít ostrý start před vánoci, takže uvidíme jestli se mu to podaří. Momentálně se jedná o jediný projekt, který chce hráčům připomenout i trochu oné nostalgie.

Více informací o serveru najdete zde: http://www.daemu.cz/info/vintage-2017/

NaraMU: Projekt byl údajně odložen..inu zatím se zdá že projekt byl ukončen. Žádné informace, nefunkční web, smazaný FB. Server bude dnes vyřazen ze serverlistu. Každopádně je to škoda, prvotní vize serveru vypadala svěže, tím myslíme úplně tu první „Arkanii“.

ErebosMU: Pokud hledáte server s rekordně dlouhým veřejným testem, tak možná jste ho již našli. Jen je škoda že nevycházejí častěji informace o serveru a hráči si tak nemohou udělat pořádně obrázek o serveru či jeho průběhu. Každopádně na projektu se nadále pracuje, uvidíme zda se tento investovaný čas promítne i do výsledné finální hry.

Více informací o serveru najdete zde: https://mu.project-erebos.eu/

ArtemisMU: V pořadí druhý server, který se netají bohatým „byznys“ modelem, každopádně zajímavé nastavení zadupává do země nedodělanost samotné hry. Vlastně server se krátce po ostrém spuštění hry distancoval od statusu „ostrý start“ a přešel zpět do testovací periody. Tohle je velmi zajímavý přístup, uvidíme zda na vánoce, kdy je plánován další ostrý start, bude server v lepší kondici.

Více informací o serveru najdete zde: http://www.artemismu.cz/

LegendsMU: Nejnovější projekt, který má zatím solidně nakročeno díky solidní komunikaci s hráči. Serveru již včera započal veřejný test, takže uvidíme do jaké míry se promítnou přípravy při ostrém spuštění serveru a hlavně jak dlouho ještě přípravy budou trvat.

Více informací o serveru najdete zde: http://legendsmu.eu/

Jak sami vidíme moc se toho neudálo a oproti minulému roku, novým projektům trvá mnohem déle testovací perioda. Teď už záleží pouze na tom zda ten ztrávený čas na testovacím serveru, byl také časem „efektivním“. Většina serverů plánuje ostré spuštění ještě před vánoci, tomu moc ale nefandíme, ale necháme se překvapit. 😉

V následující Anketě můžete dát hlas vašemu favoritovi.
Do Ankety jsme zahrnuli pouze připravované nové servery.

Jaký je Váš favorit?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

49740cookie-checkJak se mají naše servery #4

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *