Jak se mají naše servery #3

Již třetí pokračování naší oblíbené bleskovky, podařilo se posunout naše servery, nebo konečně nastartovat dění na naší scéně?

Určitě by každý hráč rád četl dlouhé bleskovky o tom jak se serverům daří a jaký výběr serverů hráči mají, servery by naopak rády viděli úspěch, no zrovna pozitivní vývoj nenastal, ale posuďte sami!

DaeMU Classic: Uběhly zhruba další dva měsíce od poslední bleskovky a na DaeMU „Classic – klasicky“ není opět vidět výrazný, nebo menší posun, bohužel. Na webu v rámci dvou měsíců můžete vidět „pouze“ JoC mánii. Dále bylo potvrzeno že se nechystá v nejbližší době wipe. No doufejme že nebude psát o totožné situaci i za dalších pár měsíců, to by nebyla nejlepší vizitka.

Více informací o serveru najdete na stránkách serveru: http://www.daemu.cz/

NaraMU: Vypadá to že Nara se snaží najít sama sebe a prakticky nyní nelze říci, co nám server nabídne, vzhledem k neustálým změnám a ne příliš dobrým informacím. Zatím víme že se na serveru nadále pracuje, nově na novém webu, který by měl být placený, nebo vlastní redakční systém, těžko říci. Snad se server co nejdřív najde a půjde za svým cílem. Ať vše nevyšumí do ztracena.

Více informací o serveru najdete na stránkách serveru: http://naramu.eu/

ErebosMU: Server, který ví co chce.. nepřítelem byli finance, což by se nově mělo změnit. Na jejich fóru nyní najdete také Anketu, kde máte výběr mezi s6 a novější s9. Uvidíme tedy jestli se na projektu začne pořádně pracovat, když finanční krize je snad zažehnána.

Více informací o serveru najdete na stránkách serveru: http://mu.project-erebos.eu/

ArtemisMU: Stačí jsi přečíst minulou bleskovku, jelikož nové informace jsme bohužel nedostali a serveru nejde po většinu času ani webové rozhraní.

To je takový menší souhrn „změn“ a to prosím jenom v uvozovkách během téměř dvou měsíců. Příště budeme muset improvizovat, možná i věštit, aby jsme mohli o každém napsat alespoň jeden řádek textu.

Na závěr taková svatá čtveřice, snad se jí podařilo vystihnout „na odlehčení“, klidně můžete hádat co zobrazují, nebo koho 🙂

*Nenalezen, Vzduch, Schovaný, Příchozí*

46200cookie-checkJak se mají naše servery #3

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *