Jak se mají naše servery #2

Naše scéna ač je malá nabízí stále hodně příležitostí kde si zahrát, stále plánující se projekty, se snaží přivést ten pravý server právě pro Vás, jak se jim to daří, či nikoliv nedaří?

Jedná se o bleskovku, která přibližuje dění na naší scéně, případně onen opak dění. Minulá bleskovka – http://muonlineczech.4fan.cz/jak-se-maji-nase-servery/

DaeMU Classic: Po dalších zhruba 3 měsících se serveru nepodařilo přilákat nové hráče, nebo navrátit větší počet hráčů. Možná za to může i fakt že se polevilo v rámci oprav, změn a celkově postupu serveru v rámci budoucnosti. Naopak kdo hledá velmi bohatou nabídku itemů, slev, uvolňování socketů, další slevy tak je na pravém místě, i když rozvoj serveru je prakticky.. Dále se diskutovalo také o mateřském serveru Vintage, to „bylo“ ale před pár měsíci.

Více informací o serveru najdete na stránkách serveru: http://www.daemu.cz/

ExileMU: Připravovaný medium server s5, bohužel informace pomalu utichají, měli jsme dostat informace po maturitách. V nejbližší době bude server vyřazen ze server-listu.

NaraMU: Nejdřív se mělo jednat o server, který bude mít oproti klasickým serverům mapu Arkania, bohužel server přesedlal na s12 s GMO nastavením, ještě vás budeme informovat o novém veřejném testu, ale počkáme si, kdyby se náhodou změnil odpočet dnů opět.. Zajímavým poznatkem je že server nebude český, nýbrž EU, ač „apelují“ na naše hráče, tak absence našich jazyků na webu / fóru, inu co říct.

Více informací o serveru najdete na stránkách serveru: http://naramu.eu/

ErebosMU: Fun server, sezóna 12, vlastní web, vše v češtině – zní to pro vás zajímavě? Pro nás taky, server se zřejmě netají konkurencí serveru DaeMU, jak se říká , bez konkurence není krále. Veřejný test by mohl být již tento měsíc.

Více informací o serveru najdete na stránkách serveru: http://mu.project-erebos.eu/

ArtemisMU: Momentálně nepublikovatelný server vzhledem k velmi strohým informacím, můžeme naznačit se bude jednat o sezónu s2 a fun expy 1999x, nic jiného bohužel nevíme.

Do ankety jsme zařadili pouze aktivní servery, které se dostali za slova „budeme dělat server“. Před námi je ještě půl roku, tak snad se některým serverům podaří uspět!

Ve který server věříte?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
45200cookie-checkJak se mají naše servery #2

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *