Přehled premiových filesů / webů

Ne každý hráč, nebo spíš budoucí administrátor serveru, je zcela obeznámen s jeho možnostmi v rámci dostupného softwaru pro MU, přitom možností se nabízí vcelku dost a nejsou to žádné novinky, nýbrž osvědčení provideři prémiových souborů a mu emulátorů.

Tyto soubory můžou kor novým serverům výrazně pomoct a lehčit práci při věčném nastavování. Stojí teda za zvážení, jestli se chcete trápit.. samozřejmě přidá vám to i na důvěryhodnosti, že to myslíte vážně. Prémiové soubory vám můžou nabídnout větší možnosti nastavení, větší přehlednost, jistota stabilního chodu, pravidelné aktualizace / patche a samozřejmě i podpora ze strany daných providerů.

Serverové soubory, aneb emulátory

Provider IGCNMU X-TEAM MUEMU
Popis Dlouholetý provider a také jeden vůbec s nejznámějších, nejnovější verze hry vždy k dispozici.
Aktuálně nabízí: S6 / S13.
Méně známí provider, ale také kvalitní, jejich soubory mají větší množství nastavení + doplňky k serveru.
Aktuálně nabízí:  S0 až S12
Provider souborů, který má sice dobré ceny, ale „premium“ je nepřesný pojem, spíš něco jako černý trh je výstižnější pojem.
Aktuálně nabízí: S6 / S9 / S12
Začínají cena Jednorázově 310€ + 25€ měsíčně.. Jednorázově 240$ + 20$ měsíčně.. Měsíčně od 21.50$..

To je krátký součet prémiových providerů souborů, samozřejmě vždy záleží na daných administrátorech, aneb jak se ze serverem „poperou“.

Úspěšný server musí mít samozřejmě i přichystané kvalitní webové rozhraní, které se postará o resetování postav, přerozdělování bodů, žebříčky postav, web questy, market, evidence úspěchů hráčů a spousta dalších funkcí. V dnešní době je to standard, takže se podíváme na známé prémiové weby.

Webové redakční systémy

Provider IMPERIAMU MUONLINEWEBS DMNCM
Popis Dobrá bezpečnost, široká paleta funkcí, web běží korektně pouze na IGCNMU souborech. Slušný základ pro kvalitní server, nabízí také „free“ variantu, podporuje více druhů souborů. V dnešní době je cms, design, funkčnost na velmi slabé úrovni, když se považují za premium, tak se nejspíš řídí mottem „každý jednou začínal“.
Začínají cena Jednorázově 150€ + 20€ měsíčně.. Měsíčně od 20€.. Jednorázově 73.50$ + 20€ měsíčně..

Dále jsou v trendu různé útoky na naše herní servery, nejčastěji formou DDoS útoků, bohužel ne každý server ví jak se efektivně těmto parazitům bránit.
Nelze spoléhat na CDN zdarma „cloudflare“, který dokáže člověk během pár minut obejít, ochrany našich hostingů nejsou taky vždy na nejlepší úrovni a je dobré si je prvně řádné proklepnout.
Můžete třeba vyzkoušet ochranu: https://www.leaseweb.com/cybersecurity-services/domain-protection.

Jestli víte o jiných providerech, efektivnějších řešeních dejte vědět. 😉

57990cookie-checkPřehled premiových filesů / webů

Sdílej

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *