O hře

 muonline-continent-of-legendmulegend-logo-636105729455826580

 

 

MU Online

Jedná se Free to Play MMORPG "diablovku", která už má pár roků za sebou, ale stále na ní studio WebZen pracuje a vydává nové "Sezóny", které do hry přidávají nové prvky, postavy, eventy, vylepšují některé věci v rámci hratelnosti, přidávají zbrusu nové herní systémy a další.

I v dnešní době má hra stále popularitu, jelikož se nejedná o čistou diablovku, jeden s hlavních artefaktů hry je fakt že ve hře nejsou velké mapy a servery nejsou omezeny na "instance" jak bývá u dnešních moderních titulů. Tím je myšleno, pokud je na serveru 200, 300 a více hráčů, můžete je skutečně potkat ve hře a může tak dojít ke strhujícím konfliktům ve světe MU Online což jistě potěší každého, kdo tento prvek sháněl právě u jiných diablovek a nejvíc to poznáte v Bitvě O hrad v eventu Castle Siege. Hra je navíc poměrně jednoduchá, takže si každý přijde na své, záleží na povaze serveru, ty najdete na naší Hlavní stránce. Můžete si zahrát na serverech s pomalým průběhem hry, kde Vám hra vydrží dlouhé měsíce, ba naopak "skoro" bez práce docílit maximálního levelu ve velmi krátkém čase, většinou o to dřív pro vás hra končí.

Hra Vám nabídne, kromě klasického expení vaší postavy skrze levely také "resety". Ty probíhají ve formě naexpení dané úrovně na vaši postavě a posléze si můžete postavu "resetovat. Tenhle systém vede k tomu že začnete znovu od první úrovně, ale získáte bonusové body k rozdělení, více resetů, více bodů! Hra vám nabídne v současné době 8 různých postav, ať už chcete hrát za mocného mága, odolného rytíře a podporovat ostatní hráče elfími buffy a další. Na řadě je také velké množství eventů, questů, bossů a další prvky hry, které jsou dnes standardem v dnešním herním světe, čím větší sezóna tím více obsahu!

Nebude chybět ani interakce mezi hráče, PvP, nebo eventy pořádané Vedením serveru.

Nesmíme zapomenout že hra také nabídne i zajímavé prvky hry, jako je Chaos Goblin, který Vám zlepšuje vaše předměty, ale může vám je i takzvaně "spálit" a další kuriozity.

Na našem webu najdete základní specifikace hry, návody a také aktuální servery, na kterých se stačí zaregistrovat a hrát!

Trailery a oficiální požadavky pro hru MU Online.


Doporučené požadavky:

  • Procesor: Pentium 4 2.0GHz - Athlon XP 2500
  • Grafická karta: GeForce 6200 - Radeon Xpress 1200 Series
  • RAM: 1 GB
  • Volné místo na disku: 1 GB

Aktuální Microsoft .NET Framework a Visual C++

Samozřejmě jsou to orientační nároky a MU si většinou vezme o něco málo více.

MU Legend

Jedná se MMORPG diablovku, nebo také hack & slash od studia WebZen, toto pokračování navazuje na hru MU Online respektive děj se odehrává po prvním díle jako "sequel". Opět budete mít k dispozici různé charaktery, které budou velmi podobné právě ze hry MU Online. MU Legend poběží na novějším enginu (unreal engine 3) a nabídne třeba i náhodně generované dungeony, pvp arény jak pro dueli (1v1), nebo také masivní arény až pro 10v10. Samotný příběh bude vyprávět válku mezi bohy a také znovuzrození mocného Kunduna.

Trailery a oficiální požadavky pro hru MU Legend.


Doporučené požadavky:

  • Operační systém: WIN 7 64bit - WIN8 64bit +
  • Procesor: i5 760, AMD Athlon X4 740 nebo podobné
  • Grafická karta: GTX560 / AMD Radeon HD 6670 nebo podobné
  • RAM: 8 GB
  • Volné místo na disku: 25 GB