Nový projekt ZenMU

Nedávno jsme mohli být svědky nového projektu (projektmu), který nebyl moc úspěšný tak přichází na řadu nový projekt! Ten nese název ZenMU na kterém budou dělat milovníci starších sezón a také kritici stávajících serverů.

ZenMU bude disponovat starší Season2 EP2 a momentálně není jisté jaké nastavení bude server mít v rámci exp rate, víme jen to že se bude jednat o hard/medium nastavení. Server nebude mít žádné VIP/Zlaté, ale zároveň se nebude jednat o domácí server a vzhledem k tomu že tvůrci jsou pracující tak server bude hrazen z jejich příjmů což dává částečnou jistotu že server sám od sebe neukončí činnost. Vzhledem k dobré komunikaci s jedním adminem projektu jsme se dozvěděli i informace co by vás hráče mohli zajímat.

Jaká je Vaše vize serveru?

Server by měl být zaměřen na progress ať do map kde se bude expit nebo do itemů, které půjde získat což si myslím je jedna z nejdůležitějších věcí. Nechceme dopustit to, aby hráč od nízkého resu dával top lokace a tak se pro něj hra stala nudou, chceme aby postupně prochodil všechny zajímavé mapy. Také určitě nechceme ať například hráč dává gold tantaly od 1ho resu a tak získá exe věci takové třídy, které mu nepadají ještě ani neex. Dokonce uvažujeme i o tom, že některé věci půjdou získat jen neex a to ještě z náročných questů.

Jak to bude se stabilitou serveru?

Většina lidí z našeho týmu začínala s Mu již na serverech jako byly legendární locrus, cismu, esamu apod. postupem času (několik let) se však tyto servery úplně vytratily a česká mu scéna postrádá dobrý server staré verze. Náš tým počítá s vizí, že zen-mu udržíme na scéně minimálně pár let, proto již teď máme předplacené veškeré potřebné věci a to nejen na měsíc nebo dva. Jsme dle mého názoru již teď velice dobrý a komunikativní tým a chceme Vám dokázat, že to dokážeme přenést na server.

Co se týče testu tak server bude mít jeden uzavřený test a jeden otevřený, data později doplníme. V poslední řadě zde máme oficiální stránky projektu http://zen-mu.cz/ a discord server kde můžete komunikovat s tvůrci projektu https://discordapp.com/invite/2ef93jY

Shrnutí předběžného nastavení:

  • Sezóna: Season 2 Episode 2
  • Exp rate: Hard / Medium
  • VIP status / zvýhodnění: Ne
  • Povaha serveru: PvP

Co si myslíte o nastávajícím serveru, dáte mu šanci? 🙂

30610cookie-checkNový projekt ZenMU

Sdílej

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *