Nový projekt NaraMU

Někdo říká že prosinec je měsícem klidu, nebo naopak stresujícím měsícem (nakupování, pečení apod..) každopádně v rámci MU online většina hráčů netrpělivě čeká ať už na nové projekty, nebo na wipy na stávajících projektech.

Proto se nám nyní představuje další nový projekt pod názvem NaraMU.

NaraMU vsází na originálnější pojetí serveru a chce se tak odlišit od ostatních serverů.
Můžete se těšit na sezónu S8EP3, i když server bude mít dost úprav tudíš se nabízí otázka do jaké míry bude server připomínat tuto sezónu, ale uvidíme.
Jednou z klíčových úprav je přidání mapy: Arkania, o které jsme taky dříve letmo psali: http://muonlineczech.4fan.cz/arkania-aneb-konecne-trochu-kreativity/.

Server bude disponovat hlavními třemi mapami ( Arkania, Elbeland a jedna neznámá ) tyto mapy budou hrát hlavní roli, jak na tom budou ostatní mapy to nevíme. Co se týče rychlosti serveru nebo jeho obtížnosti tak buď se bude jednat o Medium server nebo o hard. Server je momentálně ve fázi příprav takže některé detaily nejsou úplně jasné.

NaraMU také shání lidi, kteří by se chtěli na tomto projektu podílet ze strany nastavování a jiných věcí, které k tomu patří jako je web a jiné součásti. V případě zájmu je můžete kontaktovat na facebooku (odkaz níže).

Dále nejnovější informace můžete sledovat také na jejich facebooku: ZDE

Shrnutí předběžného nastavení:

  • Sezóna: Season 8 Episode 3 + Arkania (Customs)
  • Exp rate: Medium / Hard
  • VIP status: Ano
  • Povaha serveru: PvP

Uvidíme tedy jestli to server rozjede, jelikož kromě nás zatím hráče neinformovali a zda to bude stát za to čekání co myslíte? 😉

32660cookie-checkNový projekt NaraMU

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *