NaraMU veřejný test

Nedávno jsme psali o novém projektu NaraMU, který chce zaujmout hráče vlastním nastavením a odlišnou hratelností a nyní přichází ten správný čas!

Dne 15.2.2017 se bude konat veřejný test serveru, kde si budete moci server prohlídnou a společně s ostatními hráči ho společně otestovat než server přejde do ostrého provozu. Nutno říct že testovací perioda u každého serveru je důležitá, čím více hráčů se na testu bude podílet tak tím vzniká větší možnost „bezproblémového“ serveru po jeho spuštění. Ovšem uvidíme jak server bude ve finále vypadat, respektive jak „vlastní“ pojetí serveru zaujme hráče.

Více najdete na jejich facebooku: https://www.facebook.com/NARA-MU-Online-171423103328258/


Aktualizace 12.2.2017:

NaraMU bude apelovat na české hráče, ale také na zahraniční hráče a z toho důvodu, bude pouze anglická verze webu a nejspíš i jiných součástí. Test máme již za 3 dny a server dal konečně „informace“ formou obrázku. Server také přešel s původní S8 na S10, takže si můžete vyzkoušet také nový charakter: Grow Lancer.

Tak co Vy na to, navštívíte server? 🙂

39380cookie-checkNaraMU veřejný test

Sdílej

One Comment

  1. Člověk jenž tenhle projekt dělá, zneužívá účty a hesla hráčů a pak je zkouší na jiných serverech. Po té co předvedl na DaeMU bych se nedivil kdyby to zkusil i jinde a znova. Doporučuji si dát jiné heslo a nebo se radši vyhnout něčemu tak amatérskému jako je NARA MU….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *