Mapy

Lorencie

Lorencia je široká planina ve které se nachází  centrální město MU. Temní rytíři a temní Čarodějové začínají svou kariéru zde. Vzhledem k vodnatostí planiny zde rostou vysoké stromy a traviny. Lorencie je vhodným místem pro slabé úrovně (1-30) dobrodruhu.

 

map_lorencia

 

Noria

Noria je domovem  Fairy království, je to obrovský les který se nachází v nejvýchodnější části MU kontinentu. Původně Norii obyvalý pouze víly, ale po Kundunové invazi do světa MU, se zde rozmohli i lidé ,kteří nakonec vybudovali lidské sídliště.Elfové postavy začínají svou kariéru v Noria. Poloha regionu se může zdát triviální, ale jako přístupový bod pro východní moře a podvodní město Atlans hraje významnou roli. Chaos Goblin, který vytváří Chaos věci a křídla prostřednictvím unikátní Chaos systému spočívá také zde.

map_noria

Devias

Devias je sněžná mapa pokrytá věčným sněhem,která se nachází na severu Lorencie. Monstra jsou zde silnější než v Lorencii nebo Norii proto jen dobrodruzi nad Level 15 mohou vstoupit do Deviasu. Guild mistr, který vytváří a spravuje guildy je také umístěn v Deviase. Portál do Deviasu se nachází na severu Lorencie.

map_devias

 

 

Dungeon

Dungeon je impozantní jeskyně,která se nachází na severovýchodě Lorencie. S celkovými třemi podlažími, The Dungeon je domovem Gorgona, děsivé bestie, která je se nachází na nejnižší úrovni. Mnoho odvážných dobrodruhů se snažilo překonat Gorgona ale bohužel se nevrátil živý ani jeden,jen jejich kostí zdobí stěny podlaží,jen jeden hrdina upláchl Gorgonoví a od té doby vypraví ten strašidelný příběh.  

 

map_dungeon

 

Atlans

Kdysi krásná Oceánská mapa, stala se Mapou kde žije jedná z nejsilnější Kundunových příšer, které se nazývá Hydra. Hydra přivolala několik mořských příšer se kterými střeží cestu k Tarkanu. Atlans se nachází na jižní části Norie a není pro slabé dobrodruhy. Poklady Atlansu  střeží Hydra z neznámých důvodu.

map_atlans

Elbeland

Elbeland se nachází severozápadně od Atlansu. Elbeland je velmi velká mapa která svými částmi zasahuje až do mrazem oslepujícího  severu světa MU. Také je základní mapu pro summonery,Na severovýchodní straně mapy najdeme její město.Mapa nese svoji výjimečnost tím že zde dopadnula síla Kunduna nejméně.Jen její severozápadní strana podlehla krutosti Kunduna.

img_map_elbeland

Lost Tower

The Lost Tower je obrovská pevnost která se nachází v severní části kontinentu MU. The Lost Tower kdysi používán jako svatyně, ale po drancování Kunduna,se stala naprostou pustinou. Kundun přidělil různé formy strašlivých příšer na každém patře této pevnosti. Balrog faul je příšera,která se nachází v nejvyšším patře.Balrog faul vlastní kosu  se kterou čeká na svou kořist. Existuje jen velmi málo válečníků v zemi MU, kteří jsou dostatečné silní aby se mu mohli postavit.

img_map_losttower

Tarkan

Tarkan je Poušť světa MU. Mapa Tarkan byla zvolená při útoku Kunduna jako mapa pro poklady samotného Kunduna . Jen málokdo se do Tarkanu odváží vstoupit a jen hrstka válečníku míři  pro poklady které stráží  Zaikan a Death Beam Knight. Kostry mnoha těchto válečníků ,jsou rozházený po poušti Tarkanu. Kde je pomalu písek zasypává.

116233

Aida

Jedná se o lesní mapu,kterou napadly příšery zlého Kunduna .Tím bylo jádro Aidy narušeno,což zapříčinilo oživení povodních stromu a kamenu tehdy krásné aidy. Přičemž stromy a kameny zmutovaly a přidaly se na stranu Kunduna. Které ovládají čarodějnice přisluhovatelky Kunduna.

ZneTc

Icarus

Icarus je rozpadla cesta.která vede až nad mraky nebes .Icarus je jedna z nejtěžších map a jen nejvyšší úrovně dokáží přežít boj s příšerami.Do teto mapy mohou válečnici vstoupit  buď  s křídly nebo na zvířeti . Sám konec cesty střeží příšera Phoenix of Darkness,kterou jen tak někdo neporazí .Většina válečníku drží při zdolávaní této příšery spolu a navzájem si pomáhají  .
map-icarus

Kanturu

Mapa Kanturu se nachází až na u plném severu světa MU.Do Kanturu se válečník dostane přes portál v Tarkanu.Kanturu je velíce poničená a nakažená mapa  atmosférou, kterou narušil pan zla Kundun,Tehdejší zvířata zmutovaly tak moc , že jsou k původním zvířatům nerozeznatelná.Na samém konci Kanturu v bývalé svatyni ,teď přezdívané Kanturu Ruins se schovava boss na kterého si jen tak netroufne ani skupina dobře vycvičených válečníku.Mapa je složená ze 3 části.Kanturu,Kanturu 2 a KantruCore , Každá část má svou obtížnost.

6B1p

 

Karutan

Mapa Karutan je vyjímečná v tom že zde žiji zvířata které od pana zla Kunduna dostala dar mutace,některá zmutovalá do obrovských rozměru a některá dostala mutaci dokonce i více končetin.Také zde žiji škorpioni kteří jako jediní nepodlehli mutaci tak aby se změníla jejích struktura těla,ale po domluvě štíři mají zatemněné oči skrz které vidí sám pan zla Kundun. Dokonce se i malí škorpioni rodí v podobné fázi jak vypadali původní i dospělí.Mapa Karutan je jen pro opravdové hrdiny a válečníky jen málo kdo se postaví zmutované zvěři. V Karutanu najdeme také obydlenou část ,kde  zavítají hlavně zástupci Rage Fighter jelikož obydlena část byla jejím základním městem . Dnes tomu tak není protože zmutované zvířata jsou moc nebezpečné na to aby zde žili původní obyvatele.

di-3Z98

Raklion

Mapa která se nachází na západě Kanturu a na severu Deviasu. Raklion je zmrzlá mapa ,která je částečně přikrytá věčným ledem a sněhem. Raklion je proti mrazu deviasu mnoho krát horší . Bez aury kterou chrání válečnicí před zlým Kundunem, by byl vstup do mapy sebevražedný či až nemožný.  Mapa je nebezpečná a nehostinná,jen málo kdo si troufne na příšery .Na konci mapy je pavoučí doupě kde mocný Selupan jeden z největších služebníku zlého Kunduna hlídá své vejce.Legenda praví že až se z vejce vylíhnou pavouci obsadí celý svět Mu a svět Mu už navždy nebude takový jak ho známe.

Raklionb
Swamp Of Calmess

Tato mapa je nové objevená  a jen málo kdo ví že existuje.Jelikož jen par bojovníku do teto mapy vstoupilo nikdo nemé informace o jejím významu. Bojovnicí kteří se vrátili,už do konce života jen psali o utrpení a zlé síle teto mapy.Podle poznatku jednoho bojovníka zde žijí zmutované častí stromu.V zapiscich také píše že jsou zde i příšery které jak by ovládaly ostatní. Tyto příšery jsou daleko více nebezpečné a jen málo kdo je dokaze zahlédnout víme jen že  žiji v západní části mapy.Jeden bojovník co se vrátil a  popisoval že zde žije boss . Sám tohoto bosse jako objevitel pojmenoval jako Medusa.Od doby kdy byla poprvé  spatřená se už žádní bojovnici  z mapy nevratili.

swampoc

Vulcanus

Jedná se o Gens mapu.Gens mapa z důvodů toho že se v mapě odehraváji souboje dvou Gens D,V.Pro členy Gens tato mapa znamená PVP arenu.Mapa se nachází v sopce Mu světa.Vulcanus nemá žádný vchod a tak se zde dostanou bojovnici jen portovací tabulkou.

vulcanus

Valley Of Loren

Jedna se o mapu ve které se nachází hrad Guild. Na teto mapě se také nachazí portál do Land of Trials ve které najdeme těžké soupeře a také  bosse Erohim . Na mapě se odehravá event o hrad s názvem Castle Siege.Pro Guildu co hrad vybojuje v eventu se stává domovem.Také se zde rodí všelijaké příšery a na každém kroku je hrozba.

29axqfb
CryWolf

Jedná se o mapu která má na své západní straně lidské město.Zlý Kundun chce ovládnou tohle starobylé město,aby mohl lehce ovládnout celý svět MU .Mapa se nacházi na severu mapy Valley of Loren. Od narušení atmosféry se zde rodí opravdu silné příšery které se ničeho a nikoho nebojí. Některé příšery vyrostly do obru a proto zde najdeme jen málo hrdinu kteří se příšerám dokáží postavit.Na severu mapy se nachazí NPC které zavede hráče až do mapy Barrack.

99895

Barracks

Jedna se o cestu do Refuge. Do této mapy se hrdina dostane přeš CryWolf.Je jen málo hrdinů kterých  dokáže projít mapu až k hradbám Refuge.Tato cesta je tak nebezpečná se vedou řečí zda ji sám zly Kundun nezaklel.Jedná se o mapu ve které se nachazí příšery na 3 .přestupový Quest.

images

Refuge

Jedná se o mapu ,která je úplně ve spodní části sopky světa MU. Nachází se v ni boss jménem Dark Elf ,který je jedním z největších poslu zlého Kunduna. Hrdinové se Elfa neustále pokoušejí zabít,ale jeho síla je téměř nepřemožitelná a jen málo bojovníku se vrací živých.Do dnešní doby se nikomu nepodařilo zabít mocného Dark Elfa. Legenda praví že po poražení Dark Elfa člověk splní 3 přestupový Quest a stane se jedním z mála  silných bojovníku.
balgas2_b

Napsal: DarkNight.


Acheron

img_archeron01

Mapa se kterou se můžete setkat od sezóny eX700, v této mapě najdete kromě silných monster, taky několik eventů a questů a drop elementů.

Ferea

ferea

 

 

 

 

 

 

Zbrusu nová mapa, která k nám přišla se sezónou XI. Jedná se o velkou mapu, kde najdete dva porty a také je mapa dělena do 5 regionů s tím že v každém najdete monstra se specifickým zaměřením na elementy. Dále v této mapě najdete hned 2 Bossy.

Nixies Lake

Nejnovější mapa, která přichází z příchodem sezóny XII (12). Opět se jedná o mapu, která viniká element zónami a také v ní padá Holly Angel, do této mapy můžete od levelu 700.

 

Deep Dungeon

 

Mapa která vyšla spolu ze S12 EP2. Moha lidem připomene klasický Dungeon, který je formován do labyrintu, zdání ovšem klame, jedná se o hunt mapu a taky je nejtěžší na dané sezóně.

23630cookie-checkMapy

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *