LegendsMU server zrušen

Necelé dva měsíce stačili k tomu, aby byl server LegendsMU zrušen, další naděje opět uhasla.

Server začínal nejdřív na verzi S9, nakonec kvůli technickým komplikacím přešel na S12 (wipe), bohužel ani to nestačilo k úspěchu. Každopádně to byla pouze otázka času, nespokojenost hráčů na diskuzním fóru stále nabírala na intenzitě s tím že se dané problémy nestihli vyřešit včas, nebo nebyli změny sympatické hráčům.

Otázkou je jestli je chyba pouze v nedodělcích, které server prezentoval, mnohdy za hotové.

Za měsíc a půl nastavit korektně S12.. podezřelé. Server jsme průběžně sledovali a jako jeho velkou slabinu osobně lze považovat jejich přístup k mýtické komunikaci. GMka, konkrétně jedno „každý měl jiného favorita“ bylo aktivní a věnovalo se hráčům, bohužel to bylo celý, zbytek týmu byl jako „mrtví“ a administrátoři tomu vůbec nepomohli. Jeden zvolil techniku „kdo uteče vyhraje“, druhý toho moc nenamluvil, nebo to byli velmi jednoduché či strohé odpovědi.

Stačilo se podívat na web, nedoplněné, neaktuální informace, mnohdy staré informace z minulé sezóny. Míra frustrace šla cítit na každém rohu, facebook taktéž zanedbaný. Finální třešnička na dortu je.. nebo položme si otázku „jak důstojně ukončit provoz herního serveru?“ Velký finální šílený event, rozlučka v podobě psaného textu, však možností je hodně a co oni?

Beze slova či mrknutí vypnutí serveru, zrušení facebookových stránek. Dle komunikace vedení lze ledacos vyčíst.. uvidíme čeká nás ještě „možná“ ErebosMU, opravdu možná, ta komunikace a informovanost o serveru také není na té nejlepší úrovni, ale každý může překvapit.

Co si myslíte Vy, kde byl zakopaný pes? 🙂

59430cookie-checkLegendsMU server zrušen

Sdílej

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *