LegendsMU představení

Zatím co se velmi zvolna pracuje na medium serverech, nastal čas nabídnou i něco milovníkům těžších serveru a zde přichází LegendsMU.

Jak jsme již napověděli, bude se jednat o server těžšího rázu, ačkoliv server sám sebe definuje jako „dynamický“, čemuž budou napovídat také expy o hodnotě 10-50x. Obtížnost serveru je pak přímo spjata se samotným reset systémem, který bude v tomto případě činit dosažitelných 100 resů za postavu a milovníky PvP jistě potěší přiměřený počet bodů ve Full resetu. Sezóna byla vybrána S9EP5, tudíš takový zlatý střed v dnešní době. Server dále apeluje na pečlivé nastavení progressu ve hře, nastavení map, dropu, eventů a jiné menší detaily, které by měli být samozřejmostí. Na samotném konci je pak potřeba zmínit Donate systém.

Ten by měl být ve formě VIP statusů, což v dnešní době je asi nejpřijatelnější možnost hlavně pro hráče, zatím nevíme co bude obsahovat, ale s pravidla by měl zachovat vyváženost mezi platícími a neplatícími hráči.

Uvidíme tedy jestli server dostatečně zaujme hráče, kor v dnešní době, kdy se opět přetrhl pytel s novými projekty a na papíře vypadají všechny skvěle. No ale nechť zvítězí ten lepší 🙂

Shrnutí předběžného nastavení: 
Sezóna Season 9 Episode 5
Exp rate 10-50x
Maximální level 400
Maximální reset 100
Maximální počet bodů ve FR 27,900 (normal) / 28.300 (bonus)
VIP status / zvýhodnění ANO, prémiové VIP statusy.
Povaha serveru PvP
Webové stránky http://legendsmu.eu/

https://www.facebook.com/LegendsMUS9/

49370cookie-checkLegendsMU představení

Sdílej

3 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *