LegendsMU budoucnost

Před zhruba třemi měsíci měl premiéru server LegendsMU, nyní i jim teče jak se říká do „bot“.

Během posledních 2/3 let na naší scéně nevznikl byť jediný kvalitní a stabilní server, většinou samé „zkušební“ servery, které velmi rychle pohořely a zklamali hráče, co ale nyní?

Tento rok zatím není výjimkou, začneme tím nejhorším a to bylo nejspíš MiCSMU, server který ani neměl vzniknout pro veřejnost, drhlo to snad všude. Dále tu byl ErebosMU, opět velké vize, plány. Nakonec velmi rychlá stagnace serveru, personální změny a jiné.. nakonec připravují nový server, uvidíme jak se poperou hlavně s důvěrou hráčů.

Momentálně posledním kouskem bylo/je právě LegendsMU, hodí se říci že se jedná po dlouhé době o server, který přežil déle jak měsíc/dva bez stagnace komunity. I když díky povolenému multiacc (možnost mít až 3 připojené účty ve hře), zkrátka nemůžeme vědět kolik hráčů skutečně na serveru hraje. Server si prošel docela nepříjemným obdobím, ať už komunikace nebyla na zrovna nejlepší úrovni, administrátoři se nejspíš střídají s dovolenými s tím že jeden s adminů skončil, viz info na jejich fóru.

Největší nepříjemností jsou frustrující výpadky serveru/webu, jeden by řek že mnohé to dohnalo k šílený, server postupně ztrácí důvěru. Záchranou tedy je plánována nová verze hry: Season 12, které se měla dle původních plánů obejít bez wipu, nebo-li ztráty resetů, itemů.. zkrátka hráčského progressu.

Nyní je vše jinak, na novou sezónu se přejde, ale také proběhne nový ostrý start notoricky znám jako wipe. Komunita se zdá že to nenese zrovna dobře, otázka je jaký bude poměr (ne)spokojených hráčů a Ti určí budoucnost serveru, uvidíme tedy co si zvolí především hráči.

Za nás je naopak wipe vítaný, každý kdo zná problematiku MU, musí vědět že takový přechod by udělal více škody než užitku a celé by to působilo nekonzistentním dojmem zvlášť kvůli faktu že na serveru je spousta lidí s vysokými resety.

Více informací na se dočtete na jejich diskuzním fóru: ZDE

Na závěr menší anketa a hodí se i popřát serveru úspěšný skok na novou verzi hry.

Budete hrát na serveru po wipu (s12) ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
58670cookie-checkLegendsMU budoucnost

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *