Jak se mají naše servery?

Již delší dobu jsme nepsali o našich aktuálních serverech a projektech, které se chystají, tedy jestli to projekty nemyslí v minulém / budoucím čase.
Pojďme se tedy v této menší bleskovce podívat jak se daří našim stávajícím serverům a projektům.

DaeMU Classic: Více jak 3 měsíce od ostrého startu a server to čím dál více pociťuje na aktivitě, zkrátka fun server nevydrží věčně a nynější sezóna která běží na serveru je o poznání rychlejší než ta minulá. Během následujících týdnů se serveru podařilo nasadit například Grand Reset systém, atraktivnější eventy, „nová“ mapa Kanturu 3 apod.. jestli tyto změny udrží ještě dlouho server s dostatečnou komunitou, to nikdo neví.

Více informací o serveru najdete na stránkách serveru: http://www.daemu.cz

DaviasMU: Bohužel poslední server u nás, pokud nepočítáme načaté projekty, kde „běží“ testovací perioda. Serveru se během měsíce nepodařilo získat nové hráče, web se stále mění a vypadá jako ve stádiu přípravy, propagace a novinky jsou velmi strohé. Také ještě pořád máte možnost si pořádně zaexpit v rámci zvýšených expů, jestli tedy bude s kým expit. V neposlední řadě proběhla změna reset systému, zatím to se serverem nevypadá nejlépe, ale kdo ví.

Více informací o serveru najdete na stránkách serveru: http://www.daviasmu.com/

NaraMU: Jeden s plánovaných nových serverů, který měl dokonce veřejný test, momentálně server již měsíc nejede, informace žádné a nebo nemají zrovna dostačující informační hodnotu. Po takové přípravě se přímo vybízí otázka, zda hráči budou mít nadále o server zájem jak se „opět“ spustí „jestli“, nejistota není zrovna dobrá vizitka pro nový server.

Více informací o serveru najdete na facebookových stránkách serveru: https://www.facebook.com/NARAMUONLINE/

ExcellentMU: Připravovaný ambiciózní server na kterém stále běží test, bohužel vše stojí na jednom člověku a ten momentálně nemá na projekt čas, problém je v tom, že je to téměř měsíc a může tak potencionální hráče uvádět minimálně do rozpaků, nebo se hráčům nabídne otázka, zda se v práci na projektu bude nadále pokračovat .

Více informací o serveru najdete na stránkách serveru: http://www.excellentmu.cz/

Některé servery se snaží, některé víc, některé méně, jen je škoda že z chyb předchůdců, ne a ne se poučit. Uvidíme co nám tento rok MU Online v rámci naší malé scény přinese, obvykle by jsme napsali že se chystají ještě další 2 projekty o kterých víme, nebude předbíhat radši.

V anketě si můžete vybrat server, kterému momentálně nejvíc věříte.

Kterému serveru nejvíc věříte?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

44280cookie-checkJak se mají naše servery?

Sdílej

2 Comments

    1. Marek

      To je dobře, nic pro server nedělají, nijak se nevyvíjí. Zastavili se na mrtvém bodě a jen rýžují peníze a dělají wipe… takhle se server vést opravdu nedá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *