Jak se mají naše servery #9

Téměř přes rok jsme se nepodívali na zub času našich serverů, ovšem nyní nastal čas a věk opětovného ohně..


V naší historií se vystřídalo již mnoho serverů, které na bitevním poli válčili, budovali, štvali se a vše většinou spěje… Ty špatné panovníky shoďte a ti co mají ochranu – nechť jejich hrady vzplanou. K novým základům a novým věkům je občas zapotřebí věčného ohně, kdy s popela povstane nový začátek a také naděje pro lepší zítřky, inu není tomu tak v MU dnes ,,povzdech“.

DaeMU server oznámil ambiciózní návrat na trůn, již před dvěma měsíci, respektive bývalého krále českých MU serverů a to dokonce s datem oznámení ostrého startu, který se měl konat již na konci října. Tato novinka byla oznámena 19.9.2019 a jak sami vidíte.. nič.
Stále stejná písnička, skoro jak když psovi hodíte buřt a řeknete mu „až za deset minut ho sníš lumpe!“, je mu fuk že pánička naštve svou nekázní a daemu má co k tomu vyprávět.

25. Proto zanechte lži a mluvte pravdu každý se svým bližním, vždyť jste údy téhož těla. Lze kacířům vůbec věřit?

AnthariaMU již dříve avízovala odklad serveru na listopad, pevně věříme že dostane svým slibům a dostane se k nám solidně nastavený medium server. Snad bližší informace dostaneme do konce měsíce, jinak server skončí na místě nemilém, na našem webu v kategorii „trash-koš“ a vy nejspíš rychle zapomenete.


AsgardMU je náš momentálně nejhranější server, který za chvíli dosáhne mety 300 online hráčů, což je velmi úctyhodný výsledek a serveru to jenom přejeme.
Samozřejmě MU svět je dnes již moderní a hráči konvertují na novou víru „offline botů“, nevadí.. doby kdy jste si museli poctivě vydobýt flek je minulostí, nyní nám stačí vlastnit patřičné množství resetů a prostě si flek vezmete, ovšem neplatí to vždy – moment překvapení Oo. Novinkou je taky možnost změny resetů, snad i vítanou?


ReverseMU jest velmi aktivní server a těší nás to, bohužel ne ze strany hráčů.. „čím to je?“
Na to se ještě nikdo neptal? Inu je pravý čas k nápravě.. špatný technicky stav, kdy v posledních dnech hra svévolně jede i nejede, zastaralé rozhraní „všeho“ a nebo jenom neatraktivní nastavení či stará sezóna?

Účast na serveru je důležitá a je třeba se ptát a orientovat, přeci jen 20-25 lidí není vizitkou serveru, který s námi bude i v budoucnosti. Hold Písek a Krev proudí serverem velmi silně a pevně věříme, že si s tím válečníci poradí, onen potenciál tam rozhodně je.


Berte článek s nadhledem, jistá špetka satiry zde byla použita ke zavlažení textu pro jejich dramatičnost.

65890cookie-checkJak se mají naše servery #9

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *