Jak se mají naše servery #8

Další přehled „what’s new“ na našich serverech v pravidelném deníku, i dnes nemůžeme opustit od oné skepse vůči některým projektům. 🙁

ExileMU

Nejnovější přírůstek v rámci naší scény, byť se jedná o nostalgický server po kterém prahne mnoho starých hráčů.. mno úspěch se nedostavil.

V době psaní příspěvku server disponuje 12-ti online hráči, což je velmi slabé, nefunkční fórum či opět nová šablona webu. Tu se naděje „nejlepšího“ ( jako vždy ) serveru rozplývají a občas se zdá že serverům chybí racionální přístup k projektu. Téměř po měsíci by se musel stát zázrak, aby server přežil.

Více informací o serveru najdete zde: http://www.exilemu.sk/
ErebosMU

Na serveru konečně započal očekávaný veřejný test ( osobně jsem neviděl víc jak dva páry testerů ). Uvidíme co nám ambiciózní projekt nadělí.. budou mít těžkou cestu, jelikož je zvykem že veřejný test je částečně připravený server, který se „ladí“ k oné dokonalosti, zde jak je vidno nemáme obtížnost, drop z „boxů“ atd..

Server chce vyhovět hráčům a dát jim funkci „přizpůsobit si server“, ovšem s daným počtem testerů to má efekt restaurace, kdy na zahrádce sedí dva štamgasti ládují se bůh ví čím, sami nevědí..

Vlastní vize nastavení působí opět nejistým dojmem, první se ptát co dát do medailí za drop je jaksi.. no nejdřív by měl mít vizi server a pak by měli přejít ke slovu hráči, nemyslíte?

Více informací o serveru najdete zde: https://s13.project-erebos.eu/
LegendsMU

Veřejný test serveru se nese v duchu „hele tu žádný tester..“ – „skoro“, zdá se že test byl precizně připraven, aneb nic nemáme, zveme vás.

Sice jsme vynechali dnes DaeMU, ale ti měli aspoň přibližně nastavenou infrastrukturu hry. Uvidíme tedy co nám server předvede a do jaké míry naplní sliby, kterou jsou jako vždy veliké.
O serveru jsme se zmiňovali v minulé bleskovce.

Více informací o serveru najdete zde: http://legendsmu.eu/

Pokud máte jiné výtky k serverům či naopak znáte jejich silné strany, stačí se zúčasnit diskuze!

Ve finále jsme se toho moc nedozvěděli, veřejné testy připomínají ranní alpha verze. Všichni mají vize, ale mají u toho nejistý postoj „hmm“, polovina roku je za námi a lze konstatovat „marná sláva“, každopádně pár lidí občas zapřemýšlelo „podobné projekty a vize nooo“. Co tím chtěli básníci naznačit?

Proč se třeba projekty nespojí a neudělají jeden server, který vydrží déle jak tři měsíce, každý chce mít server, být adminem, ale ve finále si všichni podkopávají nohy, porovnávají nástroje „zkázy“ či se opíjí rohlíky, ale stejně je každý správce má za křupavé..paradox naší scény.

Co říkáte na připravenost serverů (veřejné testy)?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
58850cookie-checkJak se mají naše servery #8

Sdílej

3 Comments

  1. jakub

    je to velka škoda že na sk cz scene nemame nič ine ako daemonic ktory nehodla dať ani wipe .. osobne keby niekto chcel založiť server nebranim sa tomu financie by nato boli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *