Jak se mají naše servery #7

Jako vždy, menší přehled našich serverů, respektive jak se jim daří či naopak. Berte to dneska s nadsázkou, či nakopnutím. 😉

DaeMU Classic S velkou pravděpodobností v příštím příspěvku budeme muset DaeMU vynechat, jelikož nám nepřináší nic, sem tam event či slevová akce, to jsou věci které se netýkají chodu serveru či jeho zlepšování, vyvíjení se. Ač je to škoda, GM tým by mohl pokrýt zhruba 5x více hráčů, kdyby byli. Občas tradice nabírá na posledním dechu, stačí to?
Více informací o serveru najdete zde: http://www.daemu.cz/
DaeMU Vintage

Nakonec byl projekt odsunut / zrušen na dobu neurčitou, což je možná ve finále dobře. Každopádně hráči byli dlouho taháni za nos, takové zásluhy by jeden nechtěl mít.

Server vyřazen ze server listu.

Více informací o serveru najdete zde: http://www.daemu.cz/info/vintage-2017/
ErebosMU Za měsíc a půl jsme se nedozvěděli o vývoji S13 žádné praktické informace, kromě zrušení bývalého serveru „S9“.
Vybalování dedikovaného serveru, nemusí lec koho potěšit, snad mají i náhradní energie a připojení k němu.Víme že nyní probíhá „closed beta test s alpha testery“, možná kromě nepraktických slovních hříček „serious business“, které od padlého serveru vyzní místy až vítězným dojmem ve smyslu rytíře se šípem v hrudi kříčícím „Bůh je se mnou i ten šíp!“, dats gut.Takže ohledně nastavení, vize serveru nevíme nic, naopak „yank“ multijazyčné slovní převraty jsou jejich revírem. Budeme se taky modlit, aneb po jejich „Praise The Erebos“.
Více informací o serveru najdete zde: https://mu.project-erebos.eu/
LegendsMU

Server který si drží stabilní základnu hráčů, sice nikdo neví kolik hráčů skutečně na serveru je (150 / 1.5 = 100) ; (150 / 2 = 75) a nechtějme dělit třemi ( tolik může mít jeden hráč účtů).

Novinkou je přechod na S12 bez ztráty dat, bohužel informací moc není a občas to vypadá že si nikdo nedal ani práci s novým textem a pracuje se starými frázemi, viz poslední novinka „tu už jsme někde viděli – GL na s12 nemají, nebo nebylo ve starém textu?“.
Legendy mají velké problémy s výpadky a slibují si nápravu právě od přechodu na novou verzi hry.

Uvidíme kdy tedy tento „boom“ nastane, komunikace není žádná sláva a občas působí celkový dojem zmateně.

Více informací o serveru najdete zde: http://legendsmu.eu/
MiCSMU

0 Online hráčů dle statusu již delší dobu, sice jsme v předchozí novince říkali že se o serveru nebudeme nadále zmiňovat, ale k vyřazení se vždy pár řádků najde.

Server vyřazen ze server listu.

Více informací o serveru najdete zde:  https://www.mics-games.eu/muonline/

Pokud máte jiné výtky k serverům či naopak znáte jejich silné strany, stačí se zúčasnit diskuze!

Dále se připravují servery: ZenMU, ExileMU. O těch jsme upozorňovali vlastně i minule..no občas je zapotřebí nadlidskou sílu k nastavení starších verzí hry.

Ve finále nám tu opět moc serverů nezbylo a ty co zbyli.. jedno výstižné slovo řekne víc a doporučujeme si ho třeba vygooglit:

Ouroboros“

58420cookie-checkJak se mají naše servery #7

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *