Jak se mají naše servery #6

Po delší době menší přehled toho, co se událo na našich serverech. Bohužel většinou nic a tak „útěchou“ zůstává plánování dalších projektů.

DaeMU Classic Tradiční server se bohužel opět nese v duchu, ano „duchu“, to by bylo dosti výstižné slovní spojení a je to škoda, jelikož server má stále spoustu příznivců a nemá jim prakticky co nabídnout. Vzhledem k nízké účastí hráčů na serveru, by byla na místě i diskuze o wipu, nebo-li novém věku, uvidíme tedy zda se server pokusí obhájit jeho pomyslný trůn. Zatím jsou to pouze slevové akce, zlaté, sockety do ancient itemy a jiné věci v rámci akcí.
Více informací o serveru najdete zde: http://www.daemu.cz/
DaeMU Vintage Test serveru byl dlouhou dobu pozastaven dle údajných zdravotních problémů administrátora, ač jsou na serveru administrátoři dva (údajně). Každopádně během několika pár týdnu by jsme se měli dozvědět nové informace o serveru, respektive práce na serveru budou nadále pokračovat. Snad se tedy Vintage hne z místa, kor když serverů s nostalgickou verzí hry není nikdy dost a s troškou kreativity může i zajmout.
Více informací o serveru najdete zde: http://www.daemu.cz/info/vintage-2017/
ErebosMU Během poslední novinky o serveru, kde jsme byli spíše pozitivní a server měl docela slušnou komunitu se bohužel karty obrátili.
Kolo štěstí za zlaté mince spolu se směnárnou sice působí jako docela dobrá nová funkce, ale ne pro každého.
Výpadky hry, webu jsou „skoro“ jako denní chleba a to se bavíme o serveru, který má slušnou finanční podporu. Největší novinkou je pak plánování nového serveru, který se ponese v duchu nejnovější verze hry „Season 13“, uvidíme jak si s ní server poradí a hlavně jestli se poučí z chyb, který stál server zhruba více jak 60% hráčské komunity.
Více informací o serveru najdete zde: https://mu.project-erebos.eu/
LegendsMU Víc jak dva týdny po ostrém startu a překvapivě se serveru daří, což je dobrá zpráva vzhledem k faktu že hard servery nejsou tak často hráči vyhledávány, aktivita serveru je taktéž dobrá a jde vidět že si přetáhl většinu hráčů právě s Erebosu a to poměrně lehce a rychle.
Výtkou pak může být online status, který zobrazuje každý účet a hráči mohou mít až 3 účty ve hře, v neposlední řadě nulová kontrola kempu, nyní jenom v low mapách. Snad po čase nebude hráčům vadit slabší interaktivita ve hře. Uvidíme tedy jestli se bude serveru i nadále dařit.
Více informací o serveru najdete zde: http://legendsmu.eu/
MiCSMU Server očividně stále běží, ovšem nulová aktivita na jejich webu, fóru ukazuje něco jiného, ač server se netajil tím že bude „komornějším“ serverem. Každopádně o serveru vás nebudeme již nadále informovat, vzhledem k faktu že nelze o serveru nic zjistit a na webu.. online status jsou pouze obrázky, každopádně s tímhle přišlo i samotné MiCSMU. Snad se tedy multiportál rozhodne jednou věnovat hře na 100%.
Více informací o serveru najdete zde:  https://www.mics-games.eu/muonline/

Pokud máte jiné výtky k serverům či naopak znáte jejich silné strany, stačí se zúčasnit diskuze!

Není asi třeba říkat že během pár dnů se nám představí jeden, možná dva nové projekty, respektive budou hlásit „návrat“ jak by slavný svalnatý hrdina řekl „I’ll be back“ a snad tedy během roku upustili od chyb co dělali.
Zatím nejsou k dispozici relevantní informace, ale jedná se o tyto servery: ZenMU, ExileMU.

56680cookie-checkJak se mají naše servery #6

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *