Jak se mají naše servery #5

Na některých serverech se zkrátka nic klíčového, již dlouho nic neudálo, jinde se zase čeká a čeká, mno pojďme se na to podívat na menší rekapitulaci.

DaeMU Classic Server sám prohlásil že wipe se v dohledné době neplánuje, což je jistě škoda vzhledem k ohranosti funka, takže kromě „exkluzivních“ nabídek ve formě slev a optění, se toho na serveru moc neudálo, největší událostí nejspíš bylo povýšení jednoho člena týmu na pozici administrátora, bohužel jen papírově, jak se zdá. Příjemnou správou je, že se několik hráčů na server vrátilo a pozvedli tak denní aktivitu.
Více informací o serveru najdete zde: http://www.daemu.cz/
DaeMU Vintage Test pokračuje? Nové jádro stále nenahozeno? Vážně test pokračuje? Příliš mnoho otázníků a málo dostačujících odpovědí pro hráče, respektive těch relevantních, navíc když si vezmeme fakt že udělat server na staré sezóně není zdaleka tak časově náročný. Jsme rádi že se na serveru „nadále“ pracuje, ale občas je potřeba se odrazit ze stejného bodu. Před lety jsme tu měli unáhlené servery, nyní pravý opak, uvidíme zda to bude stát za to a hráči si tak nostalgicky zavzpomínají na staré dobré časy.
Více informací o serveru najdete zde: http://www.daemu.cz/info/vintage-2017/
ErebosMU Nový web spolu se zveřejněním důležitých aspektů hry, jako je systém excelace ve hře, odměny ve formě achievementů a jiné. Server se blíží „konečně“ ke konci testu a už se dokonce na stránkách můžeme dočíst o datu ostrého startu. Samozřejmě jsou to jen odhady a my si počkáme na oficiální oznámení ostrého startu, respektive pevný termín. Uvidíme tedy co pro nás server připraví, testovací perioda trvá téměř půl roku, omluvou je malý tým a malý počet aktivních testerů.
Více informací o serveru najdete zde: https://mu.project-erebos.eu/
ArtemisMU Server sliboval další test a vyladěnou verzi, samozřejmostí byli velkolepé plány ve formě „prémiové verze hry s9“. Uvozovky hlavně z důvodů, že aktuálně žádná „s9“ oficiální verze hry neexistuje, spíš jen neoficiální distribuce třetí strany. Každopádně již serveru nejede ani web, což byl poslední důkaz existence samotného projektu a z tohoto důvodu bude server vyřazen ze server-listu.
Více informací o serveru najdete zde: www.artemismu.cz
LegendsMU Po menší pauze jak sami tvůrci tvrdí se začalo znovu pracovat na přípravách serveru, respektive hlavní člen týmu měl pauzu a jak je vidno, tak hnací síly jsou více než zřejmé. Další dny či týdny se ponesou v duchu dolazování detailů na serveru. Proběhla také změna webu a jiné věci, snad brzy oznámí také ostrý start, i když lepší je nespěchat. Uvidíme jak to dopadne.
Více informací o serveru najdete zde: http://legendsmu.eu/
MiCSMU Zbrusu nový projekt s dílny multiportálu na kterém se stále pracuje, jak je vidno z jejich webu v přehledu změn. Uvidíme zda se server rozhoupe a třeba nám přinese zajímavou alternativu, každopádně nejdřív by to chtělo se naučit základní pojmy hry, tedy „jawely“ nebudí zrovna nejlepší pocit, ale každý jednou začínal.
Více informací o serveru najdete zde:  https://www.mics-games.eu/muonline/

Pevně věříme, že již brzy Vám přineseme vetší novinky, které se ponesou v duchu ostrých startů serverů. Nejblíže mají nakročeny servery: ErebosMU a LegendsMU, snad se jim podaří uspět a vrátí hráčům ztracenou naději.

51670cookie-checkJak se mají naše servery #5

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *