ExileMU „nejspíš“ konec

Necelé 4 měsíce od spuštění, nyní však server prochází krizí ze které zdá se nevyjde vítězně.

Server který se snažil zaujmout nostalgickou starou verzí hry v podobě „Season 2“ a medium expy má očividně velké technické problémy, které bohužel přetrvávají již opravdu dlouho.

Téměř měsíc server již není v provozu a to včetně webových stránek, na facebooku se dočteme o problémech a posléze „jak se znovu server rozjede“, ovšem týdny plynou jak voda.. inu dokonce i zima přišla dříve.

Aktivita serveru se již před problémy dala zhodnotit jako „Hamachi server“ nebo-li velmi malá skupina hráčů hrála na serveru, jedná se o online hru a ta musí mít hráče no ne? Zde ta aktivita zkrátka nebyla.

ExileMU sice oficiálně nepotvrdilo zrušení serveru, ale ani nevyvrátilo v soukromé korespondenci „nač odepisovat..“, ale kolik hráčů by měl server po obnovení provozu, když předtím dosahoval sotva 15 online hráčů „vč. týmu“?

Již v nadcházejících týdnech budeme informovat rovnou o dvou nových projektech, respektive jeden staronový, snad se tedy serverů ujmout zkušenější a především zodpovědnější administrátoři, než jak tomu bylo do teď.

ExileMU vyřazen ze serverlistu.

60540cookie-checkExileMU „nejspíš“ konec

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *