ErebosMU a jeho první týden

Dne 23.2.2018 byl spuštěn nový dynamický server ErebosMU, podíváme se jak se mu po týdnu existence daří.

Aktivita hráčů:
V první řadě je nejspíš důležitá samotná aktivita ze strany hráčů. Ta činí nyní zhruba kolem 50-60 online hráčů ve stejnou chvíli, což není špatný výsledek na nový projekt a navíc je spousta hráčů skeptická vůči novým serverům, není divu po tom co jsme tu již viděli.

Nedávná minulost:
Poslední solidní servery se nám ukázali zhruba před rokem: ExcelentMU a ZenMU, které drželi podobnou úroveň, avšak velmi rychle opadlo počáteční nadšení.

Komunikace a zlepšování hry:
ErebosMU se nadále snaží server zlepšovat, vychází různé aktualizace v rámci hry a co se týče komunikace, tak ta je minimálně na discordu na vysoké úrovni.

Počáteční nastavení serveru:
Na serveru se rozhodně podepsal zub času a jde vidět že v rámci nastavení to zatím vypadá nadějně, i když spousta hráčů je navyklá na zcela odlišnou šablonu hru a server v mnoha ohledech šel vlastní cestou, otázkou je, jestli jí hráči ocení.

Sem tam se najde i chybka:
Veřejný test byl co se týče aktivity velmi slabý, takže se ve hře najdou také nedostatky, podobně jako na každém serveru, server se snaží nedostatky řešit. Snad tedy chyb nebude přibývat, ale naopak, záleží to i na hráčích jak se angažují v rámci zpětné vazby na fóru apod. Jak se říká „každý jednou začínal“.

Technické problémy:
Naše cz/svk scéna bohužel nepřeje nadějným serverům, konkurence zcela zapomněla co je slovo konkurence, mno zkrátka není překvapením že server, který má více jak 30 hráčů musí podlehnout náročnému testu ve formě DDoS útoků, snad si server s útoky poradí a ukáže těmto nepříliš inteligentním jedincům záda.

Tohle je menší krátké shrnutí uplynulého týdne po kterém nelze ještě plnohodnotně hodnotit server, každopádně můžete tak učinit zde.
Jaké jsou Vaše první dojmy ze serveru? Podělte se s námi. 😉

51950cookie-checkErebosMU a jeho první týden

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *